Osobní odběr
Objednávku si můžete bezplatně
vyzvednout na naším výdejním místě v Poděbradech.
Výrobní lhůta je kolem 3-4 týdnů
s tím, že naši zaměstnanci Vás budou kontaktovat až domeček bude připraven k vyzvednuti.

Domečky do 12 m2 se vejdou na přívěsný vozík (budete k tomu potřebovat i kurty, některé díly jsou delší jak 2 m).
Pro domečky nad 12 m2 a domečky s terasou budete potřebovat dodávku (některé díly jsou delší jak 3,5 m).
Doručení
Doručení je zákazníkům poskytováno na základě jejich žádosti v případě, že si nemohou nebo nechtějí dopravu obstarat sami. Náklady na dopravu si hradí zákazník sám s tím, že ceny za tuto službu jsou uvedeny u každého domečku.

Výrobní lhuta je kolem 2 týdnů
s tím, že naši zaměstnanci se s Vámi spojí 1–5 dnů před dnem dodání a domluví konkrétní termín.
Při dodání je nutné, aby byla přítomna plnoletá osoba oprávněná podepsat a převzít dodací list.


Dopravu zajišťujeme po celé ČR!
Balení domku
Domek dodáváme v panelech, jenom podlaha se skládá z jednotlivých palubek a podlahového rámu. Veškerý potřebný spojovací materiál je součástí dodávky.
Stavební sadu až do konečné montáže skladujte v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.).

Veškeré naše stavby je třeba umísťovat na pevný rovný podklad, který jsme schopni dodat (za příplatek) nebo který si zákazník může obstarat sám. Tady máte několik možností – betonový podklad, betonové patky, zemní vruty nebo betonové dlaždice se štěrkem (tuto variantu Vám může zajistit náš tým).
Pokud zvolíte patky nebo dlaždice, pro dlouhodobé zachování dřevostavby doporučujeme si objednat zesílený rám podlahy (10 x 5 cm), pro betonový podklad stáčí základný rám podlahy (5 x 3 cm).

Při pokládání betonového podkladu doporučujeme nechat beton usadit aspoň 2 týdny před zahájením instalace. Neumisťujte dřevěné domečky a dřevěné garáže na podklad z čerstvého betonu, jinak se na spodku stavby začne tvořit plíseň.
Montážní tým po příjezdu zkontroluje vodorovnost spolu s rozměry podkladu a stanoví, zda je dost pevný, aby provedení instalačních prací splňovalo bezpečnostní předpisy. Pokud se ukáže, že podklad je v jakémkoli ohledu nevyhovující, montážní tým s Vámi tuto skutečnost prodiskutuje a požádá Vás o podpis souhlasu se zahájením práce, případně se vrátí po odstranění zjištěných nedostatků a naúčtuje si odškodnění za opakovaný výjezd.
V případě, že byste potřebovali pomoc s přípravou pozemku, zadejte tento požadavek do poznámky při objednání domečku.


Naše výrobky se prodávají v panelech a veškerý potřebný spojovací materiál je součástí dodávky, proto se dají snadno sestavit svépomoci při přesném dodržování návodu. Délka sestavování se může případ od případu lišit, ale dva lidé obvykle zvládnout postavit domeček o zastavěné ploše 20 m2 za den.
Možnost odborné montáže na klíč
Pokud si nejste sestavením domku jisti, můžete využít naší odborné montáže. Disponujeme profesionálním vybavením potřebným ke kvalitní montáži zahradních chatek. Cena montáže domečku není zahrnuta v základní ceně a je uvedena u každého produktu.

Montážní tým dorazí v den dodání objednávky
, o kterém se s Vámi předem domluvíme.
Doba montáže u zahradních domků trvá několik hodin, u větších chatek max. jeden den.
Pro delší životnost Vašeho zahradního domečku doporučujeme natřít dřevo vhodným nátěrem.
Dřevo ošetřujeme jen kvalitním impregnačním nátěrem (bezbarevným) nebo lazurou (pro venkovní použití).

Impregnace
ochrání dřevo zahradního domku před dřevokazným hmyzem, plísním a houbám, nikoliv však před UV zářením od slunce a nežádoucími účinky vody, pro tyto účely můžete využít lazuru určenou pro nátěr jehličnatého dřeva.
Pro dlouhodobé zachování dřevostavby celý postup každoročně opakujte.