Naše firma specializuje se na výrobě zahradních domků všech typů - od nejjednodušších zahradních přístřešků, kam budete moci uložit svoje zahradní náčiní nebo jízdní kolo, až po rozlehlejší dřevěnou chatu, kde budete moci trávit příjemný čas s rodinou nebo kamarády. Nabízíme i dřevěné garáže, přístřešky na auta, víkendové chaty, pergoly, kadibudky, dřevěné dětské domečky a psí boudy.

U nás nakupujete přímo od výrobce, takže se můžete spolehnout nejen na kvalitu, ale i nízkou cenu. Domky vyrábíme ve vlastní továrně z palubových desek s tloušťkou 15 a 19 mm. Základní surovinou na výrobu zahradních domků je uměle sušené dřevo ze severského smrku, které je dále opracováno. Tento materiál je pro toto použití velice vhodný díky své pevnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Každý díl ještě před odesláním prochází kontrolou kvality.
Vítáme Vás v e-shopu
EKO ZAHRADNÍ DOMEK!
Hledáte individuální zahradní domek na míru?
Navzdory velkémuvýběru někdy nemůžete najít správný dřevěný domeček. Rádi vyrobíme váš osobní zahradní domek. V naší továrně máme vlastní designové oddělení, které se postará i o Vaše individuální požadavky.
Ke všem našim produktům získáte návod na montáž a dokumentaci, takže vám nic nebrání pustit se do stavby vlastními silami. Nebo profesionální montáž dřevostavby Vám provedou naši odborníci, kteří zajistí kvalitu odvedené práce.
Dodávky a montáže dřevostaveb realizujeme po celé ČR.